Nasi masażyści

Aleksandra Jaworska – masażystka, założycielka „Menehune”, autorka masażu Oli Oli, który to łączy w sobie ruchy masażu klasycznego, lomi lomi, tkanek głębokich oraz tajskiego. Pracuje nie tylko z ciałem ale również porusza się w sferach energetycznych-praca z „duszą”. Absolwentka szkoły masażu „Anatomic „ w Gdyni oraz uczennica Krzysztofa Szabata. Udoskonalała swoje umiejętności pod czujnym okiem wybitnego nauczyciela, jakim jest Takashi Yoshizawa. Masaż tajski uważa za najpiękniejszy z masaży, nie tylko przez istotę niesienia pomocy ciału, ale również przez przesłania jakie za sobą niesie: miłość i współczucie. Spotkanie z pacjentem zawsze zaczyna od słów „w czym mogę Ci pomóc?”

Krzysztof Szabat – masażysta holistyczny, kręgarz, nauczyciel masażu tajskiego i japońskiego, trener świadomej pracy z ciałem. Od 20 lat medytujący, podróżnik głównie szlakiem Tybetańskich Lamów. Organizator wielu warsztatów swojego autorstwa, oraz nauczycieli z za granicy min: od 4 lat dr. Franka Kinslowa i Takashiego Yoshizawy. Nauczyciel w Szkole masażu „Anatomic” w Gdyni, gdzie prowadzi weekendowe warsztaty, wykłady, oraz od tego roku szkolnego (2019) w systemie zaocznym roczną szkołę masażu tajskiego. Prelegent na wielu konferencjach m.i.n Festiwal Masażu, Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem – „Zango”. Na przełomie ostatnich 18 lat zdobywał praktyczną wiedzę pod okiem wielu nauczycieli min. takich jak: Takashi Yoshizawa, Pichest Boonthumme, Gunther Kruger, Maciej Dłuski, dr. Frank Kinslow, Ajarn Sinchai Sukparsert, Michael Ciosek, Chongkol Setthakorn. Przez 12 lat asystował Gunterowi Krugerowi i uzyskał pozwolenie na uczenie w systemie Jivaka body & mind. Od 4 lat asystuje Takashiemu Yoshizawie w warszatach masażu tajskiego w Polsce. Zdobył trzeci stopień terapeutyczny w terapii „Yumeiho”. Współpracuje z wieloma prestiżowymi miejscami świadomej pracy z ciałem min: Nowe Kawkowo ośrodek „Tu i Teraz”, Teatrem Współczesnym w Krakowie, oraz „Menehune” w Pruszczu Gdańskim. Na co dzień żyje zgodnie z naturą w małej wsi w Borach Tucholskich, gdzie prowadzi praktykę we własnym gabinecie.
ZAPRASZAMY NA WYKŁADY Z PREZENTACJĄ ORAZ WARSZTATY PROWADZONE PRZEZ NAUCZYCIELA MASAŻU TAJSKIEGO
I JAPOŃSKIEGO, TRENERA ŚWIADOMEJ PRACY Z CIAŁEM – KRZYSZTOFA SZABATA

Anna Lechert – w masażu kieruje się sercem i uważnością. Do każdego podchodzi indywidualnie, dlatego każdy jej masaż jest inny. Szczególne miejsce w jej sercu ma masaż tajski, Lomi lomi nui oraz autorski. Ukończyła kursy oraz warsztaty u Krzysztofa Szabata, Karoliny Leguckiej, Hani Łubek, Konrada Szota oraz Takashiego Yoshizawy. Jest absolwentką Szkoły Terapeutów OdNowa, w której zgłębiała refleksologię i medycynę chińską pod okiem Izabeli Milczarek. Pasjonuje się również masażem psów, terapią TTouch, a w przyszłości chce przyjmować także psich pacjentów.

Ewelina Kroll- masażystka z zamiłowania, ze znajomością różnych technik masażu. Zajmuje się ciałem, umysłem i „duszą”. Wiedzę i technikę zdobyła pod okiem Karoliny Leguckiej. Zajmuje się masażem klasycznym, relaksacyjnym, autorskim, ale jej największą pasją jest masaż hawajski. Lomi Lomi Nui – podczas którego pracuje nie tylko nad rozluźnieniem spiętych mięśni, ale i z przepływem energii w ciele. Daje dotyk, który budzi duszę, zwany również dotykiem miłości, ALOHA.