Cennik

OFERTA MENEHUNE -CENNIK

1)Masaż klasyczny– najpopularniejszy rodzaj masażu. Najczęściej stosuje się w nim tradycyjne techniki masowania, takie jak: rozcieranie, głaskanie, ugniatanie, wibracje, oklepywanie. Działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, przyspiesza przemianę materii, usprawnia przepływ krwi i limfy. Odpowiedni dla każdego i w każdym wieku,
30 min – 70 zł; 60 min – 130 zł.

2)Masaż relaksacyjny– idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne – wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili masaż relaksacyjny jest prawdziwą przyjemnością nie tylko dla ciała, ale i dla ducha.
*masaż ciepłym olejem –60 min – 130 zł.
*masaż ciepłym olejem „cytrusowa nuta” (do wyboru: grejpfrut, pomarańcza, bergamota) –60 min – 135 zł.
*masaż „bomba witamin” (mieszanka oleju avocado, masła shea i olejku jaśminowego) – 60 min – 145 zł. 
*masaż gorącą czekoladą (mieszanka z dodatkiem świeżego kakao + owinięcie folią) –60 min – 145 zł.

3)Oli Oli– masaż autorski łączący w sobie masaże: klasyczny, lomi lomi nui, tkanek głebokich i tajski. Masaż stworzony dla głębokiego rozluźnienia spiętego ciała, jak również dla poprawy samopoczucia i głębokiego wyciszenia umysłu. Wykonywany zawsze przy użyciu ciepłego oleju.
60 min – 150 zł; 90 min – 200 zł.

4)Lomi Lomi Nui– hawajski masaż całego ciała mający charakter holistycznego rytuału jednoczącego umysł i ciało. Wykonuje się go w intencji osoby masowanej. Harmonizuje energię w ciele i likwiduje wewnętrzne blokady hamujące jej swobodny przepływ. Koi nerwy, usuwa negatywne emocje, łagodzi niepokój, wycisza złe myśli. Reguluje pracę układu nerwowego, pozwala odzyskać poczucie wewnętrznej równowagi. Przywraca spokój, optymizm i chęć do działania. Relaksuje, wycisza i odpręża. Likwiduje stres. Pielęgnuje i odżywia skórę. Rozgrzewa mięśnie i zmniejsza ich napięcie. Poprawia ruchomość stawów. Przynosi ulgę w bólu – zmniejsza bóle mięśniowe, migrenowe i bóle kręgosłupa. Pobudza krążenie i metabolizm. Masaż Lomi Lomi to głęboko odprężający i uwalniający od stresu rytuał.
90 min – 170 zł; 120 min – 220 zł, na cztery ręce – 60 min – 220 zł

5)Masaż tajski– to jedyna w swoim rodzaju, starożytna metoda terapii, łącząca w sobie elementy jogi i akupresury. Masażysta za pomocą swojego ciała, używając dłoni, palców, kolan, łokci, przedramion, a także stóp stosuje różne techniki uciskowe i wyciągające. W trakcie masażu następuje bardzo powolne i rytmiczne uciskanie określonych punktów energetycznych na ciele, co powoduje uśmierzenie bólu i uwolnienie od napięcia. Dzięki temu niezwykłemu połączeniu, masaż ten w sposób holistyczny poprawia kondycję fizyczną, emocjonalną i intelektualną. Pacjent ubrany w wygodne ubranie, leżąc na materacu przyjmuje od masażysty różne techniki aktywnego rozluźniania mięśni, które są kluczem do odprężenia, równowagi i poprawy kondycji całego ciała.
60min -150zł, 90min – 220pln, 120min -280pln

6)Masaż Japoński – Kręgarstwo– wiele schorzeń kręgosłupa bierze swój początek w asymetrycznym ułożeniu kości miednicy. Asymetria taka powoduje zakłócenie położenia środka ciężkości ciała człowieka, a to z kolei – nieprawidłową pracę kręgosłupa, stawów i mięśni. Taki stan doprowadza w końcu do degeneracji stawów, trwałego napięcia lub osłabienia odpowiednich grup mięśni. Występują przy tym często schorzenia narządów wewnętrznych. Terapia skutecznie likwiduje np: skrzywienia boczne kręgosłupa (szczególnie dobre efekty osiąga się u dzieci), bóle kręgosłupa, stawów, menstruacyjne, dyskopatie, migreny, asymetrie układu kostnego i mięśniowego.
60 min – 200 zł

7)OKE – Masaż stóp i nóg– masaż stanowiący połączenie akupresury i ajurwedy, obejmuje m.in. masaż podeszwy, grzbietu stopy, palców, kostek, kolan i nóg. Masując kanały energetyczne w nogach i zlokalizowane na nich punkty przywraca się równowagę energetyczną. Zapobiega chorobom cywilizacyjnym, serca i układu krwionośnego, obrzękom limfatycznym nóg, reumatyzmowi, żylakom, bólom głowy. Wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie zmęczonych „ciężkich nóg”. Pomaga odreagować codzienne stresy. Przywraca uziemienie i stabilność emocjonalną,
60 min – 120 zł; 80 min – 150 zł

8)Masaż pałkami bambusowymi– doskonale eliminuje stres i jego skutki, niweluje napięcia mięśni, wzmacnia oraz stymuluje do działania organizm, poprawia samopoczucie. Wpływa korzystnie na elastyczność ścięgien i mięśni Masaż ten pomaga również kształtować całą sylwetkę. Ujędrnia skórę i redukuje cellulit. Pobudza cały organizm masowanego pacjenta,
60min -150 zł

9)Masaż stemplami ziołowymi (mieszanka ziół dobierana jest do potrzeb klienta) – zalecany dla osób przemęczonych, prowadzących intensywny, stresujący tryb życia, jak również osobom które odczuwają zesztywnienie mięśni pleców i karku spowodowane siedzącym trybem życia. Masaż ten eliminuje napięcie fizyczne, jednocześnie odżywiając i pielęgnując skórę pacjenta. Już po krótkim kontakcie ze stemplami o wysokiej temperaturze ciało wysyła błyskawicznie informacje do centralnego układu nerwowego, który w odpowiedzi uruchamia mechanizmy regenerujące.
60 min – 150 zł

10)Refleksologia stóp – stopy to mikrokosmos naszego organizmu. różnych unerwionych punktów – receptorów, refleksów, które wpływają na samopoczucie całego ciała polega na „chodzeniu” kciukiem i innymi palcami. Dotyk stóp oddziałuje na wszystkie partie naszego ciała, stymuluje przepływ energii witalnej oraz wprowadza w stan głębokiej relaksacji. Masaż stóp polega na uciskaniu punktów akupresurowych czyli Masaż refleksów na stopach.
Pierwsza wizyta 80min – 120zł, kolejne wizyty 60min – 100zł

11)Refleksologia głowy i twarzy jest zabiegiem łączącym działania terapeutyczne, lecznicze, a także kosmetyczne. Polega na uciskaniu receptorów i punktów akupunkturowych, które znajdują się na twarzy. Ponadto poprzez masaż twarzy oraz Gua Sha poprawia się cyrkulacja krwi i limfy. Działa korzystnie na stan skóry i rozluźnienie mięśni twarzy, usuwa z niej napięcia, a przede wszystkim wprowadza w stan głębokiego relaksu i wyciszenia. Refleksologię twarzy i głowy polecamy w szczególności przy:
-napięciach spowodowanych stresem,
– stanach depresyjnych,
– migrenach i bólach głowy,
– bezsenności,
-ogromnej potrzebie rozluźnienia.
80min – 140 zł

12)Masaż brzucha połączony z zastosowaniem mieszanki ziołowej na pępek. Pępek to ważny punkt energetyczny połączony z różnymi częściami działa. Tuż za nim znajdują się jelita, ważne węzły chłonne, główne naczynia krwionośne, ważne węzły chłonne i połączanie z systemem nerwowym. Dlatego pępek jest ważnym elementem przy różnego rodzaju terapiach starych systemów leczniczych. Zastosowanie olejków eterycznych na pępek może złagodzić ból brzucha. Poprawia także zdrowie żołądka, zapobiegając zatruciom pokarmowym, niestrawności i biegunce. Jest to również świetne lekarstwo na wzdęcia i nudności Zabieg ten usprawnia pracę układów: żołądkowo-jelitowego, moczowo-płciowego, krążenia, nerwowego i odpornościowego.
30min – 70 zł

13)Okład ziołowy – polecany w szczególnie bolesnych przypadkach, w składzie: żywokost, gojnik, rumianek, tymianek, lawenda, trawa cytrynowa
10-15min – 40zł

14)Konchowanie uszu– podczas konchowania powietrze z trudno dostępnych miejsc jest wysysane do góry. Dzięki tzw. efektowi kominowemu z uszu usuwane są różne przeszkody, co likwiduje ból ucha, poprawia słuch i wspomaga leczenie zatok. Samo konchowanie daje też wiele innych korzyści,
40 min do 60min – 90 zł.

15)Stawianie baniek ogniowych –
* jedna partia ciała – 60zł
* kilka partii ciała w zależności od potrzeb pacjenta od 80 zł do 100 zł

**pakiety masażu, bony podarunkowe, masaż dla par – cena na podstawie poszczególnych pozycji cennika