Ekipa Menehune

A

leksandra Jaworska – masażystka, założycielka „Menehune”, autorka masażu Oli Oli, w którym to łączy w sobie ruchy masażu klasycznego, lomi lomi, tkanek głębokich oraz tajskiego. Pracuje nie tylko z ciałem ale również porusza się w sferach energetycznych-praca z „duszą”. Absolwentka szkoły masażu „Anatomic” oraz wieloletnia uczennica Krzysztofa Szabata, jednego z najlepszych terapeutów masażu tajskiego w Polsce. Udoskonalała swoje umiejętności pod czujnym okiem wybitnych nauczycieli jakimi są Takashi Yoshizawa i Balazs Nemeth. Masaż tajski uważa za najpiękniejszy z masaży, nie tylko przez istotę niesienia pomocy ciału, ale również przez przesłania jakie za sobą niesie: miłość i współczucie. Spotkanie z pacjentem zawsze zaczyna od słów „w czym mogę Ci pomóc?”. 
Organizatorka wielu kursów pracy z ciałem wspaniałych nauczycieli, jak również, wyjątkowo dobrze, odnajduje się w roli prowadzącej warsztaty.
Wieczna poszukiwaczka dróg rozwoju i nowych doświadczeń. Na codzień mieszka w Pruszczu Gdańskim, w którym rozwija swój gabinet, miejsce świadomej pracy z ciałem – Menehune.

Krzysztof Szabat – masażysta holistyczny, kręgarz, nauczyciel masażu tajskiego i japońskiego, trener świadomej pracy z ciałem. Nauczyciel w Szkole masażu „Anatomic” w Gdańsku, gdzie prowadzi weekendowe warsztaty, wykłady, oraz pierwszą w Polsce roczną szkołę masażu tajskiego (w tym roku już druga edycja w systemie zaocznym). Prelegent na wielu konferencjach m.i.n Festiwal Masażu, Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem – „Soma”.         
Na przełomie ostatnich 20 lat zdobywał praktyczną wiedzę pod okiem wielu nauczycieli min. takich jak: Takashi Yoshizawa, Pichest Boonthumme, Gunther Krueger, Maciej Dłuski, dr. Frank Kinslow. Zdobył trzeci stopień terapeutyczny w terapii „Yumeiho”. Przez kilka lat asystował Gunterowi Kruegerowi i uzyskał pozwolenie na uczenie w systemie Jivaka body & mind. Od 4 lat asystuje Takashiemu Yoshizawie w warszatach masażu tajskiego w Polsce. W tym roku Takashi przekazał mu swoją aktywność  – Krzysztof kontynuuje więc nauczanie Takashiego na jego prośbę. Dzieli się również całym swoim doświadczeniem, pomagając odkrywać drzemiące w nas wszystkich właściwości. Przez ostatnie 20 lat medytował i podróżował – do kiedy było to możliwe głownie szlakiem Tybetańskich Lamów. Od czterech lat żyje z rodziną w małej wsi w Borach Tucholskich, gdzie prowadzi praktykę we własnym gabinecie.
Współpracuje z wieloma prestiżowymi miejscami świadomej pracy z ciałem min: „Menehune” w Pruszczu Gdańskim, Warsztatownią Ciało i Umysł (Teatr Współczesny w Krakowie), gdzie prowadzi warsztaty swojego autorstwa. 
ZAPRASZAMY NA WARSZTATY MASAŻU TAJSKIEGO AUTORSTWA KRZYSZTOFA SZABATA

Anna Lechert – refleksolog, masażystka. Jest absolwentką Multi Reflex Academy, w której zgłębiała manualną refleksologię twarzy i refleksologię Dien Chan oraz refleksologię stóp w Szkole Terapeutów OdNowa. Nieustannie poszerza wiedzę w licznych kursach, m.in. u Anny Prokop, Beaty Sekuły, Jesusa Manzaranesa, Magdaleny Bestrzyńskiej. Masażu uczyła się u Hani Łubek, Krzysztofa Szabata, Takashiego Yoshizawy. Pasjonuje się również masażem psów, terapią TTouch i medycyną chińską. Praktykuje jogę i świadome oddychanie.

Błażej Regliński, student fizjoterapii ze znajomością różnych technik masażu. W jego umiejętnościach znajduje się szeroki wachlarz masaży tj.relaksacyjny, autorski, pałkami bambusowymi, tajski. Ten ostatni darzy największym zamiłowaniem. W jego pracy, zaraz po masażu tajskim, pojawiła się druga pasja: stawianie baniek, które bardzo często łączy razem z masażem by w większym stopniu nieść pomoc pacjentowi. Swoje umiejętności rozwijał i rozwija pod okiem Aleksandry Jaworskiej, Krzysztofa Szabata, Takashiego Yoshizawy, Małgorzaty Kawy i Przemysława Malicha. W masażu kieruje się sercem i uważnością dla każdego pacjenta.